Lajme

 • Llojet e qeseve të valvulave të poshtme PP (polipropileni).

  Llojet e qeseve të valvulave të poshtme PP (polipropileni).

  Çantat e paketimit të poshtëm PP Block ndahen përafërsisht në dy lloje: çanta e hapur dhe qese me valvul.Aktualisht përdoren gjerësisht çantat me gojë hapur me shumë qëllime.Ata kanë avantazhet e pjesës së poshtme katrore, pamjes së bukur dhe lidhjes së përshtatshme të makinerive të ndryshme të paketimit.Në lidhje me valvulën...
  Lexo më shumë
 • Sa lloje të ndryshme të filmit të veshjes ose filmit të laminuar në polibag të endur pp

  Sa lloje të ndryshme të filmit të veshjes ose filmit të laminuar në polibag të endur pp

  Kryesisht ka 4 lloje të shtresës së filmit të përdorur në çanta të endura PP.Llojet e filmit të veshjes dhe vetitë e tij janë kërkesat fillestare të një qese të endur PP.Këto duhet të dihen përpara se të zgjidhni materialin më të mirë të filmit.Në varësi të kërkesave të përdoruesit, pesë lloje të filmit të veshjes ose të laminuara...
  Lexo më shumë
 • Shkathtësia e çantave të endura BOPP në industrinë e paketimit

  Shkathtësia e çantave të endura BOPP në industrinë e paketimit

  Në botën e paketimit, çantat e endura nga polietileni BOPP janë bërë një zgjedhje popullore për bizneset që kërkojnë zgjidhje të qëndrueshme dhe tërheqëse për paketim.Këto çanta janë bërë nga filmi BOPP (polipropileni i orientuar biaksialisht) i laminuar në pëlhurë të endur polipropileni, duke i bërë ato të forta, të grisura...
  Lexo më shumë
 • pse zgjidhni qesen ad*star për të paketuar llaç të thatë, ambalazh gipsi, çimento.

  pse zgjidhni qesen ad*star për të paketuar llaç të thatë, ambalazh gipsi, çimento.

  Për materialet e paketimit të llaçit të thatë, suvasë dhe çimentos, zgjedhja e qeses së duhur të paketimit është thelbësore për të garantuar sigurinë dhe cilësinë e produktit.Shijiazhuang Boda Plastic Chemical Co., Ltd. është një prodhues lider me 20 vjet përvojë në prodhimin e materialeve ndërtimore me cilësi të lartë...
  Lexo më shumë
 • çanta "jumbo" e tipit 10: FIBC rrethore - sipër dhe fund i sheshtë

  çanta "jumbo" e tipit 10: FIBC rrethore - sipër dhe fund i sheshtë

  Çanta të rrumbullakëta jumbo FIBC, Janë një zgjedhje popullore për transportimin dhe ruajtjen e një sërë materialesh.Këto çanta gjigante janë bërë nga polipropileni, një material i qëndrueshëm dhe fleksibël që mund të mbajë deri në 1000 kg ngarkesë.Dizajni i rrumbullakët i këtyre çantave FIBC i bën ato të lehta për t'u mbushur dhe trajtuar, duke i bërë ato një...
  Lexo më shumë
 • Çanta Jumbo Lloji 9: FIBC rrethore – Grykë e sipërme dhe grykë shkarkimi

  Çanta Jumbo Lloji 9: FIBC rrethore – Grykë e sipërme dhe grykë shkarkimi

  Udhëzuesi përfundimtar për çantat gjigante FIBC: Gjithçka që duhet të dini Çanta jumbo FIBC, të njohura gjithashtu si çanta me shumicë ose kontejnerë fleksibël të ndërmjetëm me shumicë, janë një zgjedhje popullore për transportimin dhe ruajtjen e një sërë materialesh, nga drithërat dhe kimikatet tek materialet e ndërtimit dhe më shumë. .Bërë nga p...
  Lexo më shumë
 • Tipi 8 i qeseve Jumbo: FIBC rrethore – Gryka e sipërme e hapur dhe e shkarkimit

  Tipi 8 i qeseve Jumbo: FIBC rrethore – Gryka e sipërme e hapur dhe e shkarkimit

  Prezantimi i FIBC-së sonë inovative të rrumbullakët me majë të hapur dhe dizajn kullimi, zgjidhja perfekte për nevojat tuaja për trajtimin e materialit të madh.Kjo çantë me shumicë e gjithanshme dhe e qëndrueshme është projektuar për të ofruar ruajtje dhe transport efikas dhe të përshtatshëm të një sërë materialesh, nga pluhurat dhe kokrrizat deri te ...
  Lexo më shumë
 • çanta jumbo tip 7: FIBC rrethore – sipër e hapur dhe fund e sheshtë

  çanta jumbo tip 7: FIBC rrethore – sipër e hapur dhe fund e sheshtë

  Çantat me shumicë rrethore (FIBC) kanë një trup rrethor/tubular që është pa tegel.Me vetëm një panel të sipërm dhe të poshtëm të qepur në çantë, çantat e stilit rrethor janë ideale për materiale të imta dhe hidroskopike.Këto çanta me shumicë/ FIBC janë bërë nga pëlhura e endur rrethore/tube...
  Lexo më shumë
 • Jumbo tip 6: maja e kapakëve dhe gryka e shkarkimit

  Jumbo tip 6: maja e kapakëve dhe gryka e shkarkimit

  Lajm i mrekullueshëm për kompaninë industriale të çantave fibc!Kompania jonë mund të personalizojë çantat e endura në varësi të kërkesave të klientit me një fabrikë që është në përputhje të plotë me standardet e prodhimit për çanta të endura të kategorisë ushqimore dhe çanta të endura të certifikuara nga OKB për transportin e materialeve të rrezikshme.jintang (boda)...
  Lexo më shumë
 • Jumbo tip 5: sipër i hapur dhe grykë shkarkimi

  Jumbo tip 5: sipër i hapur dhe grykë shkarkimi

  Kur dërgoni dhe ruani produkte me shumicë, çantat fleksibël me kontejnerë të ndërmjetëm me shumicë (FIBC) janë një zgjedhje popullore për shkak të shkathtësisë së tyre dhe efektivitetit të kostos.Sidoqoftë, kur zgjidhni një kompani FIBC, duhet të merren parasysh faktorë të ndryshëm, duke përfshirë llojin e grykave të përdorura për mbushjen dhe shkarkimin....
  Lexo më shumë
 • Grykë mbushëse dhe fundi i shkarkimit të qeseve jumbo tip 4

  Grykë mbushëse dhe fundi i shkarkimit të qeseve jumbo tip 4

  ÇANTA FIBC nga Kina.Kontejnerët me masë fleksibël të ndërmjetëm (të njohur gjithashtu si FIBC, çanta me shumicë, çanta Jumbo ose çanta 1 ton) janë produkte paketimi fleksibël që ngarkojnë në mënyrë të sigurt materiale të thata dhe të lirshme nga 500 kg deri në 2000 kg ose edhe më shumë.Çanta Jumbo – Çanta FIBC mund të mbajë pesha të çdo materiali (të tilla ...
  Lexo më shumë
 • çanta "jumbo" e tipit 3: grykë mbushëse dhe fund i sheshtë

  Çanta FIBC me grykë mbushëse dhe çanta me fund të sheshtë FIBC janë një zgjedhje e shkëlqyer kur transportoni dhe ruani materiale me shumicë.Këto kontejnerë të ndërmjetëm fleksibël me shumicë janë të njohur për qëndrueshmërinë, shkathtësinë dhe efikasitetin e tyre.Kur shtoni veçori si mbushja e grykave dhe banesave, ju keni...
  Lexo më shumë