• punëtori për vizatimin e telave

  • punishte thurjeje

  • punishte veshjesh

  • punishte printimi

  • punëtori për të bërë çanta

  • punishte qepëse

Thes i veshur me endur

Thasët tanë të polipropilenit të papërshkueshëm nga uji dhe lagështia janë ideale për paketimin e kokrrave ushqimore, erëzave dhe plehrave.Ato ofrojnë hapësirë ​​të bollshme frymëmarrjeje për kokrrat e paketuara dhe janë të disponueshme në një mori ngjyrash, dizajnesh dhe madhësish magjepsëse.

MË SHUMË DETAJE

Thas i laminuar Bopp

Polipropileni i orientuar biaksialisht (BOPP) është një film polipropileni që përdoret si material petëzimi i thasëve të ushqimit.Prodhuar sipas normave të përcaktuara të industrisë për t'i bërë thasët të besueshëm për mbajtjen e ushqimeve të kafshëve për jetëgjatësi më të gjatë.Paketa ndihmon në mbajtjen e ushqimit të freskët duke kundërshtuar reagimin ndaj lagështirës ose kushteve të tjera të motit.

MË SHUMË DETAJE

Çanta Jumbo

ne furnizojmë kontejnerë me shumicë fleksibël të ndërmjetëm të cilësisë më të lartë, të cilët janë bërë gjithmonë me porosi sipas kërkesave të specifikimeve individuale.Ne ofrojmë gamën e plotë të FIBC-ve.Ekipet tona të kërkimit dhe zhvillimit po punojnë për t'ju sjellë risi teknologjike për të optimizuar zinxhirët e furnizimit

MË SHUMË DETAJE

Qese me valvula të endura PP

Çantat e poshtme të bllokut prodhohen me valvul sipërme me vetëmbyllje, e cila ndihmon në mbushjen e shpejtë dhe të lehtë.Ne kishim makineri të nivelit të lartë për të siguruar Valvula të sakta në krye.

MË SHUMË DETAJE

Produktet tona

Preciziteti, Performanca dhe Besueshmëria

Nga çanta e valvulës së poshtme të bllokut deri te pëlhurat e endura PP, pajisjet tona të përparuara të pronarit mund të ofrojnë produkte me cilësi të pashembullt në çdo aplikim për të përmbushur kërkesat e klientit.Kontaktoni një specialist

  • gsdgds
  • gdsg
  • gdsgs
  • dsfsdgs

Rreth nesh

Shijiazhuang Boda Plastic Chemical Co., Ltd. u themelua në vitin 2001, dhe aktualisht ka një filial tërësisht në pronësi të quajtur Hebei Shengshi Jintang Packaging Co., Ltd. Ne kemi gjithsej tre fabrika tona, fabrika jonë e parë Ajo zë mbi 30,000 metra katrorë dhe më shumë se 100 punonjës që punojnë atje.Fabrika e dytë e vendosur në Xingtang, në periferi të qytetit Shijiazhuang.E quajtur Shengshijintang Packaging Co., Ltd.Ajo zë mbi 45,000 metra katrorë dhe rreth 200 punonjës që punojnë atje.Fabrika e tretë Ajo zë mbi 85.000 metra katrorë dhe aty punojnë rreth 200 punonjës.Produktet tona kryesore janë çanta e valvulës së poshtme të bllokut të mbyllur me nxehtësi.

Avantazhi ynë 01

Madhësia e fabrikës (metra katrorë)

Ne kemi tre fabrika të veta, e para mbulon një sipërfaqe prej 30,000 metrash katrorë, e dyta mbulon një sipërfaqe prej 45,000 metrash katrorë dhe e treta mbulon një sipërfaqe prej 85,000 metrash katrorë.Na kontaktoni

sdad

Avantazhi ynë 02

Madhësia e fabrikës (metra katrorë)

Ne kemi një sërë pajisjesh të avancuara nga ekstrudimi në paketim.Ne kemi pajisje testimi të cilësisë së përsosur për të siguruar që cilësia e produktit plotëson rreptësisht kërkesat e klientëve.Na kontaktoni

sasda

Avantazhi ynë 03

Informacione Tregtare

Vëllimi vjetor i shitjeve (milion dollarë amerikanë): 10 milion dollarë - 50 milion dollarë amerikanë Vëllimi vjetor i blerjeve (milion dollarë amerikanë): 2.5 milion dollarë - 5 milion dollarë.Na kontaktoni

fghfdhh