• работилница за цртање жица

  • работилница за ткаење

  • работилница за обложување

  • работилница за печатење

  • работилница за правење кеси

  • работилница за шиење

Плетена обложена вреќа

Нашите полипропиленски вреќи отпорни на вода и влага се идеални за пакување на зрна храна, зачини и ѓубрива.Тие нудат доволно простор за дишење за спакувани зрна и се достапни во мноштво фасцинантни бои, дизајни и големини.

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Bopp Ламинирана вреќа

Биаксијално ориентиран полипропилен (BOPP) е полипропиленски филм кој се користи како материјал за ламинација на вреќи за повратна информација.Произведено според поставените индустриски норми за да ги направи вреќите сигурни за чување на добиточна храна за подолг рок на траење.Пакетот помага храната да се одржува свежа со тоа што се спротивставува на реагирање на влага или какви било други временски услови.

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Џамбо торба

ние ги снабдуваме најквалитетните флексибилни средно рефус контејнери, кои секогаш се направени по нарачка според индивидуалните барања на спецификацијата.Ние го нудиме комплетниот асортиман на FIBC.Нашите тимови за истражување и развој работат да ви донесат технолошки иновации за оптимизирање на синџирите на снабдување

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Пп ткаени вентил торба

Блок долните торби се произведуваат со врвен вентил со самозатворање, што помага брзо и лесно полнење.Имавме машини од висока класа за да обезбедиме точни вентили на врвот.

ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ

Нашите производи

Прецизност, перформанси и доверливост

Од торба со блок долен вентил до ПП ткаенини, нашата сопствена напредна опрема може да обезбеди производи со неспоредлив квалитет во која било апликација за да ги задоволи барањата на клиентите.Контактирајте со специјалист

Прикажи на компанијата

  • gsdgds
  • gdsg
  • gdsgs
  • dsfsdgs

За нас

Shijiazhuang Boda Plastic Chemical Co., Ltd. е основана во 2001 година и моментално има целосна подружница наречена Hebei Shengshi Jintang Packaging Co., Ltd. Имаме вкупно три наши сопствени фабрики, нашата прва фабрика зафаќа над 30.000 квадратни метри и повеќе од 100 вработени кои работат таму.Втората фабрика лоцирана во Ксингтанг, периферијата на градот Шиџиажуанг.Именуван Shengshijintang Packaging Co., Ltd.Зафаќа над 45.000 метри квадратни и таму работат околу 200 вработени.Третата фабрика Зафаќа над 85.000 квадратни метри и таму работат околу 200 вработени.Нашите главни производи се термички запечатена торба за вентил на дното.

Нашата предност 01

Фабричка големина (м2)

Имаме три сопствени фабрики, првата е на површина од 30.000 квадратни метри, втората е на површина од 45.000 метри квадратни, а третата на површина од 85.000 метри квадратни.Контактирајте не

sdad

Наша предност 02

Фабричка големина (м2)

Имаме серија напредна опрема од истиснување до пакување.Имаме опрема за тестирање на совршен квалитет за да се осигураме дека квалитетот на производот строго ги задоволува барањата на клиентите.Контактирајте не

сазда

Наша предност 03

Информации за трговија

Годишен обем на продажба (милион УСД): 10 милиони УСД - 50 милиони УСД Годишен обем на набавка (милион УСД): 2,5 милиони американски долари - 5 милиони американски долари.Контактирајте не

fghfdhh